Veckoauktion den 13 augusti 2001

  • Sortera efter

  • 6045
    UTGICK

    13 augusti kl 17:00
  • 6047
    UTGICK

    13 augusti kl 17:00
  • 1044
    SERIGRAFI Andy Warhol, "Marilyn" 92x92
    UTGICK

    13 augusti kl 17:00
  • 8058
    SPEGELLAMPETTER Ett par, förgyllda, H52
    UTGICK

    13 augusti kl 17:00
  • 8078
    TALLRIKAR 4 st, Kina, 1800-tal
    UTGICK

    13 augusti kl 17:00
  • 8077
    TALLRIKAR 5 st, Kina, 1800-tal
    UTGICK

    13 augusti kl 17:00
  • 1053 OLJEMÃ…LNING
    Okänd konstnär, kor & får, 36 x 24 (sk)
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 13 augusti 2001
  • 1046 OLJOR
    1 par, duk på pannå, 1800tal, A Berg à tergo
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 13 augusti 2001
  • 8054 PASTELL
    Carl Brandt, Fjällandskap, 1906, 26 x 67
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 13 augusti 2001